اگه!!

 

اگه دو تا مرد طالب یه زن باشن توی مملکتهای مختلف چی به سر اینسه نفر میاد؟

توی ژاپن
جوان اولی از عشق جوان دومی نسبت به دخترمحبوبش متاثر میشه و خودکشی می کنه جوان دومی هم از مرگ همنوع خودش اونقدر اندوهگینمیشه که خودکشی می کنه بعدش برای دختر ژاپنی هم چاره ای جز خودکشی نیست .

توی اسپانیا
مرد اولی توی دوئل، مرد دومی رو از پای در میاره وبا زن محبوبش به آمریکای جنوبی فرار می کنن .

توی انگلستان
دو تاعاشق با کمال خونسردی حل قضیه رو به یه شرط بندی توی مسابقه اسب سواری موکول میکنن. اسب هر کدوم برنده شد ، معشوق مال اون میشه .

تویفرانسه
سانسور می کنم


توی استرالیا
دو تامرد بر سر ازدواج با معشوق مشترک سالها مشاجره می کنن این مشاجره اونقدر طول می کشهتا یکی از طرفین پیر بشه و بمیره، یا از یه مرضی بمیره اونوقت اونکه زنده مونده باخیال راحت به مقصودش می رسه .

توی قفقاز
جوان اولی دختر محبوب روبر می داره و فرار می کنه دومی هم دختر رو از چنگ اولی می دزده و پا به فرار میذاره باز اولی همین کار رو می کنه و این ماجرا دائما تکرار میشه .

توینروژ
معشوقه دو مرد برای اینکه به جدال و دعوای اونها خاتمه بده خودشو ازبالای ساختمون مرتفعی میندازه پایین و غائله ختم میشه .

تویآفریقا
قضیه خیلی ساده ست و جای اختلاف نیست دو تا مرد ، زنی رو که می خوانعقد می کنن و علاوه بر اون ، بیست تا زن دیگه هم می گیرن .

تویمکزیک
کار به زد و خورد خونینی می کشه و یکی از طرفین کشته میشه ولی بعدشاونکه رقیبش رو کشته از دختر مورد نظر دلسرد میشه و دخترک بی شوهر می مونه .

توی آمریکا
حل قضیه بستگی به زن داره و هر کس رو انتخاب کرد بااون ازدواج می کنه .

توی ایران
فقط پول موضوع رو حل می کنه پدر ومادر دختر می شینن با همدیگه مشورت می کنن و خواستگاری که پولدار تر و گردن کلفتتره رو انتخاب می کنن عاشق شکست خورده اگه توی عشقش جدی باشه یا باید خودشو بکشه یارقیب رو از میدون به در کنه یا افسردگی می گیره  البته اگر از دست رقیب عشقی خود در میدان کاج و در مقابل ماموران پلیس جان سالم بدر ببرد 

/ 2 نظر / 9 بازدید

توی تایلند هم فکر کنم آخرش دوتا مردها عاشق هم میشن و با توجه به آزاد بودن ازدواج مردها باهم بهم میرسن!

می گذرد

ی