انسان بودن بدون نمک و فلفل

                                                      

یکی از جانبازان جنگ تحمیلی که پساز مجروح شدن به علت وضع وخیمش به ایتالیا اعزام شده بود و در یکی از بیمارستانهای شهر رمبه مداوا مشغول بود. از قضا متوجه میشود که خانم پرستاری که از اومراقبت می کند نام خانوادگی اش "مالدینی" است ابتدا تصور میکند که تشابه اسمی باشداما در نهایت از او سوال میکند که آیا با پائولو مالدینی ستاره شهیر تیم میلانایتالیا نسبتی دارد ؟

.... و خانم پرستار در پاسخ می گویدکه پائولو مالدینی برادر وی می باشد ، دوست جانباز نیز در حالی که بسیار خوشحال شدهبود از خانم پرستار خواهش می کند که اگر ممکن است عکسی از پائولو مالدینی برایش بهیادگار بیاورد و خانم پرستار قول می دهد که برایش تهیه کند صبح روز بعد دوست جانبازهنگامی که از خواب بیدار می شود کنار تخت خود مالدینی را می بیند که با یک دسته گل بهانتظار بیدار شدنش نشسته است...

مالدینی از شهر میلان واقع در شمال غربی ایتالیا به شهر رم واقع در مرکز کشورایتالیا که فاصله ای حدودا ششصد کیلومتری دارد آمده تا از این جانباز جنگی کهخواستار داشتن عکس یادگاری اوست عیادت کند .

 

برگرفته از خبرگزاریپارس

#l
/ 10 نظر / 6 بازدید
یک دوست

متن جالبیه[گل][گل] به ما هم سربزن[گل]

من

پس یه چیزی تو مایه های هنرمندا و ورزشکارای ایرانیه دیگه

گرسیوز

سلام خیلی عالی بود آقای حسین زاده عزیز به ما هم سر بزن لطفا.

آراز

سلام استاد بزرگوار اگر انها انهایی شدند که ما حسرتش را می کشیم بخاطر تواضع وخستگی ناپذیریشان بوده

گرسیوز

سلام فقط "دو[سوال]" به ما رسید باز هم ممنون که سر زدی

احمدی

سلام! ممنون از لطفتان ! و عیدتان مبارک ! باز كبوتر دلم ميل حــــــرم نموده است در دل خوش خيال من ميل كرم غنوده است كاش به سان آهوي، مي رميدم بسوي او يا كه چونان كبوتران، ميپريدم به كوي او آهو و كفتري ني ام ، مرغ پيمبري ني ام زائر خسته اي دلم ، ميل حرم نموده است .

آذربایجان گیزی

سلا آقای مهندس .خسته نباشید .عالی بود این از انسانیت مالدینی و این از .... مواظب خودتون باشید.

آذربایجان گیزی

دوباره سلام. میم یادم رفته بود[چشمک]

مهدوی

سلام عزیز همشهری وبلاگی ثبت ایلمک اوچون اولده بیزیم وبلاگیمیزی لینک ایله و سونرا خبر ویر تا سیزین گوزل وبلاگیزی ثبت ایلیرک. الله سنی پناهیندا ساخلاسین